Hakkımızda

Sbn Kimya Hakkında

 

 

1975 yılından beri gelen sektör tecrübemizle bireysel ve tüzel firma memnuniyetini prensip edinmiştir.

 

SBN KİMYA Gaziantep’te endüstriyel ve doğal kişisel bakım ürünleri üreten bir firmadır.


SBN KİMYA ‘yı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği müşterilerine en kaliteli doğal ürünleri üretmek ve bu ürünler hakkında şeffaf bir şekilde bilgilendirme yapmasıdır. Satın almış olduğunuz tüm ürünler ile birlikte gerekli analiz belgeleri, ürün sertifikaları ve açıklayıcı dökümanlar size ulaştırılmaktadır.


Peki SBN KİMYA diğer üretici firmalardan neden farklıdır?

 

Herşeyden önce;

 

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz."
Başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda başarılı olmak ve kendinizi daha da geliştirmek için çalışırsınız. Ekibimize dahil olan her çalışanımız bu özveri ile firmamız ve kendi gelişimine katkıda bulunmaktadır.

 


"En iyiye ulaşmak için sürekli araştırıyoruz." 
Belki hiç bir sabun üreticisinin yapmadığı kadar çok yeni ürün, mevcut ürün gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları müşterilerimiz için kullanılabilir doğal ürünler olarak üretiyoruz.

"Müşterilerimiz ile sürekli iletişim kuruyoruz."
Müşterilerimizin üründen beklentilerini veya yeni ürün taleplerinde onların fikirleri ile beklentilerini karşılıyoruz. Diğer firmaların aksine her firmanın ürettiği ürünleri değil tam anlamı ile müşterinin taleplerine göre ürün yelpazesi geliştiriyoruz. Bir proje için Ar-Ge çalışması yaptığımızda, mutlaka müşterimizin beklentileri önceliğinde çalışmalarımızı yürütüyoruz.

"Bahane değil çözüm üretiyoruz."
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli sorunlarla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

"Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."
Hizmet verdiğiniz sektörde başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil olan tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette Sbn Kimya ’yı farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden "farklı" olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz. 

Zamanınız olduğunda tanışmak için sizi ofisimize bekliyoruz...