• Bebeklerde pişik oluşumunu engellemeye yardımcıdır.
 • Antiseptik özelliği sayesinde derideki birçok hastalığın önlenmesine yardımcı olur. Derideki mikrop kökenli hastalıkların tedavisinde yardımcıdır. Mikropları öldürerek hastalıkların kökenini ortadan kaldırmaya yardımcıdır.
 • Deriye doğal peeling yaparak gözenekleri açar, siyah nokta oluşumunu engellemeye yardım eder. Gözeneklerin açılması ile birlikte tekrardan siyah nokta ve sivilcelerin oluşumunu engellemeye yardımcıdır.
 • Saç diplerinde bulunan deri hastalıklarının neden olduğu yaraları iyileştirmeye yardımcıdır.
 • Saçları kuvvetlendirerek, saç diplerini güçlendirir böylece saç dökülmelerini engellemeye yardım eder. Saçlarınız kuvvetli bir görünüme kavuşur.
 • Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olarak cildin tahriş olmasını engeller.
 • Kuru ciltleri nemlendirerek çatlamasını engellemeye yardımcıdır.
 • Erkekler evde tıraş sabunu olarak defne sabununu kullanabilirler.
 • Giysilerinizi sakladığınız dolapların içerisine konularak hoş koku sağlayabilirsiniz.

Yorum Yap

Lütfen görüntülemek için Giriş yapın yada Üye olun

Defne Sabunu - Laurel Oil Soap - Daphne Soap

 • Üretici: Sbnkimya
 • Ürün Kodu: BS020
 • Stok Durumu: 100
 • ₺17,70

 • KDV Hariç: ₺15,00

Benzer Ürünler

Defne Sabunu & Daphne Soap - Laurel Oil Soap

Defne Sabunu & Daphne Soap - Laurel Oil Soap

Bebeklerde pişik oluşumunu engellemeye yardımcıdır.Antiseptik özelliği sayesinde derideki birçok hastalığın önlenmesine yardımcı olur. Derideki mikrop kökenli hastalıkların tedavisinde yardımcıdır. Mikropları öldürerek hastalıkların kökenini ortadan kaldırmaya yardımcıdır.Deriye ..

₺29,50 KDV Hariç: ₺25,00

Ardıç Katranlı Sivilce / Akne Sabunu

Ardıç Katranlı Sivilce / Akne Sabunu

Ardıç Katranlı Sivilce/Akne SabunuDeri altına nüfuz ederek gözenekleri açar ve deri altına gizlenen mikropları ve bakterileri yok etmeye yardımcıdır.Ardıç Katranlı Sabun antiseptik bir özelliğe sahip olması nedeni ile ciltte oluşan enfeksiyonlara karşı cildi korur ve sivilce ve akne oluşumuna engel ..

₺29,50 KDV Hariç: ₺25,00

Krem Etkili Zeytinyağı Sabunu Sabun

Krem Etkili Zeytinyağı Sabunu Sabun

Krem Etkili Sabunİlk kullanımdan itibaren cildinizi hissedilir derecede yumuşatır.Zeytinyağının içerdiği E vitamini ile derinlemesine beslenen cildiniz her yıkamadan sonra ipeksi bir yumuşaklığa kavuşur.Cildinize tazelik ve yumuşaklık katar.Kimyasal maddeler içermez, günlük kullanıma uygundur.Düzenl..

₺29,50 KDV Hariç: ₺25,00

Bebek Sabunu - Bebe Sabunu

Bebek Sabunu - Bebe Sabunu

Bebek SabunuBebeklerin hassas ciltleri için zeytinyağından üretilmiştir.Bebek ve çocuk cildi için en sağlıklı temizleyicidir. Bebeğinizin hassas cildini zarar vermeden temizler.Düzenli kullanımda pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur.Bebek sabununu bebekler ve hassas, alerjik ciltler kullanabilir.B..

₺29,50 KDV Hariç: ₺25,00

Ardıç Katranı Sabunu

Ardıç Katranı Sabunu

Ardıç Katranı SabunuSiyah noktalardan ve sivilcelerden kurtulmaya yardımcı olur, cilt lekelerini yok eder.Katran sabunu düzenli kullanıldığında saç köklerini güçlendirip saç dökülmesini durdurmaya yardımcıdır.Doğal antiseptik özelliği sayesinde ayaktaki mikrop ve bakterileri yok etmeye yardım edip a..

₺29,50 KDV Hariç: ₺25,00

Zeytinyağı Sabunu %100 Sızma Zeytinyağı

Zeytinyağı Sabunu %100 Sızma Zeytinyağı

%100 Zeytinyağı Sabunu. Kuru ciltler için ideal bir nemlendiricidir. Cildin soyulmasını engeller.Cilt lekelerinin azaltılmasında yardımcıdır. Kuru ciltleri nemlendirme özelliği olan zeytinyağı sabunu, yağlı ciltlerin en büyük problemlerinden olan sivilce sorununu çözmeye yardım eder.&..

₺13,00 KDV Hariç: ₺11,02

Etiketler: Defne Sabunu, Daphne Soap, Laurel Oil Soap, soap, sabun,